Kontakta oss

Vår växel har öppet måndag-fredag 08:00-17.00

Telefon: Umeå 090 – 690 44 40

På grund av rådande situation tar vi inte emot besök på vårt kontor just nu.
Vi hoppas att vi snart får möjlighet att ses igen.

Om du vill skicka post till oss är adressen:
Selbergs Entreprenad
Kaserngatan 2
903 47 Umeå

Observera att vi inte tar emot fakturor på denna adress

projekteringsportal

Här hittar du som är samarbetspartner länken till vår projekteringsportal

VD

Ulrik Wållberg 
090- 690 44 64
ulrik.wallberg@selbergsab.se

Arbetschef

Mikael Parkle
090 – 690 44 46
mikael.parkle@selbergsab.se

Verksamhetssamordnare

Jenny Eklund
090 – 690 44 61
jenny.eklund@selbergsab.se

Ekonomi

Karin Nyberg
090 – 690 44 68
karin.nyberg@selbergsab.se

Linda Ljungblom
090 – 206 06 96
linda.ljungblom@selbergsab.se

Personalchef

Johanna Åhman
090 – 206 06 70
johanna.ahman@selbergsab.se

Personal

Ann-Christine Rönnkvist
0920 – 28 89 04
ann-christine.ronnkvist@selbergsab.se

Sara Isaksson
090 – 690 44 51
sara.isaksson@selbergsab.
se

Anbudsingenjör

Samuel Holmner
090 – 690 44 54
samuel.holmner@selbergsab.se

Jesper Lakso
090 – 690 37 18
jesper.lakso@selbergsab.se

Michael Bergström
090 – 206 06 89
michael.bergstrom@selbergsab.se

Besöksadress

Umestan
Kaserngatan 4
Hus 3 - Våning 2
903 47 Umeå

Orgnr: 556943-7626

Fakturaadress

Selbergs Entreprenad i Umeå AB Kund-id LKH 1340
FE 108
105 69 Stockholm

PDF-faktura

LKH0000@tps.banctec.se

Social