Kontakta oss

Vår växel har öppet måndag-fredag 08:00-17.00

Telefon:
Umeå 090 – 690 44 40

Luleå 0920 – 28 89 89

Vill du besöka oss?

Vårt Umeå kontor hittar du på Umestan i Hus 3 vån 2.

I Luleå hittar du kontoret på Västra Varvsgatan 18.

Välkommen!


Här hittar du som är samarbetspartner
länken till vår projekteringsportal

Kontaktuppgifter Umeå

Tillförordnad VD till 1 juni 2019
Mikael Parkle Verksamhetschef

Verksamhetschef

Mikael Parkle tfn. 090 – 690 44 46
mikael.parkle@selbergsab.se

Affärsutvecklare

Benny Selberg tfn. 090- 206 06 95
benny@selbergsab.se

Verksamhetssamordnare

Jenny Eklund tfn. 090 – 690 44 61
jenny.eklund@selbergsab.se

Koncernkoordinator

Sara Isaksson tfn. 090 – 690 44 51
sara.isaksson@selbergsab.se

Inköp

Fredrik Holmström tfn. 090 – 690 44 42
fredrik.holmstrom@selbergsab.se
Erica Lundmark tfn. 090 – 690 37 01
erica.lundmark@selbergsab.se
Per Folkesson tfn. 090 – 690 37 02
per.folkesson@selbergsab.se
Morgan Ågren tfn. 090-690 37 17
morgan.agren@selbergsab.se
Magnus Moström tfn. 090 – 690 44 59
magnus.mostrom@selbergsab.se

Ekonomi

Karin Nyberg tfn. 090 – 690 44 68
karin.nyberg@selbergsab.se

Personal

Johanna Åhman 090 – 206 06 70
johanna.ahman@selbergsab.se

Lena Vestin 090 – 690 44 69
lena.vestin@selbergsab.se

Ann-Christine Rönnkvist
tfn  0920 – 28 89 04
ann-christine.ronnkvist@selbergsab.se

Entreprenadingenjör

Linda Nilsson tfn. 090 –  206 06 80
linda.nilsson@selbergsab.se

Anbudsingenjör

Anders Näsman tfn. 090 – 690 44 67
anders.nasman@selbergsab.se

Sebastian Selberg tfn. 090 – 690 37 13
sebastian.selberg@selbergsab.se

Samuel Holmner tfn. 090 – 690 44 54
samuel.holmner@selbergsab.se

Kontaktuppgifter Luleå

VD

Dan Lindbäck  tfn. 0920 – 28 89 08
dan.lindback@selbergsab.se

Affärsutvecklare

Benny Selberg tfn. 090- 206 06 95
benny@selbergsab.se

Verksamhetssamordnare

Jenny Eklund tfn. 090 – 690 44 61
jenny.eklund@selbergsab.se

Koncernkoordinator

Sara Isaksson tfn. 090 – 690 44 51
sara.isaksson@selbergsab.se

Inköp

Johanna Jakobsson tfn. 0920 – 28 89 02
johanna.jakobsson@selbergsab.se

Jenny Sandlund tfn. 0920-28 89 19
jenny.sandlund@selbergsab.se

Ekonomi

Linda Ljungblom tfn. 090 – 206 06 96
linda.ljungblom@selbergsab.se

Personal

Johanna Åhman 090 – 206 06 70
johanna.ahman@selbergsab.se

Ann-Christine Rönnkvist tfn  0920 – 28 89 04
ann-christine.ronnkvist@selbergsab.se