Kontakta oss

Vår växel har öppet måndag-fredag 08:00-17.00

Telefon:
Umeå 090 – 690 44 40

Luleå 0920 – 28 89 89

Vill du besöka oss?

Vårt Umeå kontor hittar du på Umestan i Hus 3 vån 2.

I Luleå hittar du kontoret på Västra Varvsgatan 18.

Välkommen!


Nu flyttar Luleå kontoret, under vecka 26 går flytten.
Den nya besöksadressen är Västra Varvsgatan 18, välkomna!

Kontaktuppgifter Umeå

VD

Benny Selberg tfn. 090 – 690 44 41
benny.selberg@selbergsab.se

VD-assistent

Jenny Eklund tfn. 090 – 690 44 61 (föräldraledig till 2017-12-31)
jenny.eklund@selbergsab.se

Vikarie
Sara Isaksson tfn. 090 – 690 44 51
sara.isaksson@selbergsab.se

Verksamhetschef

Mikael Parkle tfn. 090 – 690 44 46
mikael.parkle@selbergsab.se

Inköp

Fredrik Holmström tfn. 090 – 690 44 42
fredrik.holmstrom@selbergsab.se
Erica Lundmark tfn. 090 – 690 37 01
erica.lundmark@selbergsab.se
Per Folkesson tfn. 090 – 690 37 02
per.folkesson@selbergsab.se
Morgan Ågren tfn. 090-690 37 17
morgan.agren@selbergsab.se
Magnus Moström tfn. 090 – 690 44 59 (föräldraledig till 2017-09-01)
magnus.mostrom@selbergsab.se

Ekonomi

Karin Nyberg tfn. 090 – 690 44 68
karin.nyberg@selbergsab.se

Personal

Lena Vestin 0920 – 28 89 04
lena.vestin@selbergsab.se

Entreprenadingenjör

Anders Näsman tfn. 090 – 690 44 67
anders.nasman@selbergsab.se

Sebastian Selberg tfn. 090 – 690 37 13
sebastian.selberg@selbergsab.se

Kontaktuppgifter Luleå

Regionchef

Ulf Lindkvist tfn. 0920 – 28 89 06
ulf.lindkvist@selbergsab.se

Inköp

Johanna Jakobsson tfn. 0920 – 28 89 02
johanna.jakobsson@selbergsab.se

Jenny Sandlund tfn. 0920-28 89 19
jenny.sandlund@selbergsab.se

Berndt Andersson tfn. 0920 – 28 89 11
berndt.andersson@selbergsab.se

Ekonomi

Linda Ljungblom tfn. 090 – 206 06 96
linda.ljungblom@selbergsab.se

Personal

Lena Vestin tfn. 0920 – 28 89 04
lena.vestin@selbergsab.se

Ann-Christine Rönnkvist tfn – 090 690 44 69
ann-christine.ronnkvist@selbergsab.se

Entreprenadingenjör

Emil Sandsten tfn. 0920 – 28 89 20
emil.sandsten@selbergsab.se