Kontakta oss

Vår växel har öppet måndag-fredag 08:00-17.00

Telefon:
Umeå 090 – 690 44 40

Luleå 0920 – 28 89 89

Vill du besöka oss?

Vårt Umeå kontor hittar du på Umestan i Hus 3 vån 2.

I Luleå hittar du kontoret på Västra Varvsgatan 18.

Välkommen!


Kontaktuppgifter Umeå

VD

Benny Selberg tfn. 090 – 690 44 41
benny.selberg@selbergsab.se

VD-assistent

Jenny Eklund tfn. 090 – 690 44 61
jenny.eklund@selbergsab.se

Administratör

Sara Isaksson tfn. 090 – 690 44 51
sara.isaksson@selbergsab.se

Verksamhetschef

Mikael Parkle tfn. 090 – 690 44 46
mikael.parkle@selbergsab.se

Inköp

Fredrik Holmström tfn. 090 – 690 44 42
fredrik.holmstrom@selbergsab.se
Erica Lundmark tfn. 090 – 690 37 01
erica.lundmark@selbergsab.se
Per Folkesson tfn. 090 – 690 37 02
per.folkesson@selbergsab.se
Morgan Ågren tfn. 090-690 37 17
morgan.agren@selbergsab.se
Magnus Moström tfn. 090 – 690 44 59
magnus.mostrom@selbergsab.se

Ekonomi

Karin Nyberg tfn. 090 – 690 44 68
karin.nyberg@selbergsab.se

Personal

Lena Vestin 090 – 690 44 69
lena.vestin@selbergsab.se

Anbudsingenjör

Anders Näsman tfn. 090 – 690 44 67
anders.nasman@selbergsab.se

Sebastian Selberg tfn. 090 – 690 37 13
sebastian.selberg@selbergsab.se

Kontaktuppgifter Luleå

Regionchef

Ulf Lindkvist tfn. 0920 – 28 89 06
ulf.lindkvist@selbergsab.se

Inköp

Johanna Jakobsson tfn. 0920 – 28 89 02
johanna.jakobsson@selbergsab.se

Jenny Sandlund tfn. 0920-28 89 19
jenny.sandlund@selbergsab.se

Ekonomi

Linda Ljungblom tfn. 090 – 206 06 96
linda.ljungblom@selbergsab.se

Personal

Ann-Christine Rönnkvist tfn – 0920 – 28 89 04
ann-christine.ronnkvist@selbergsab.se